Platforma Zakupowa

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dotyczy uruchomienia  platformy zakupowej

Szanowni Państwo,    

Wychodząc naprzeciw zmianom prawnym, które wymuszają od 18.10.2018 r. elektronizację zamówień publicznych, uruchamiamy Platformę Zakupową, która będzie podstawowym narzędziem komunikacji z Wykonawcami w trakcie prowadzonych postępowań przetargowych w zakresie zakupów poniżej  (postępowania regulaminowe) oraz powyżej progu (zgodnie z Prawem zamówień publicznych).

Oznacza to, że cały proces ofertowania prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych. Począwszy od maja 2021 r. nasi Zamawiający odpowiedzialni za prowadzenie postępowań w zakresie dostaw, uług oraz robót budowalnych  będą wysyłać do Państwa, poprzez https://platformazakupowa.pl, zaproszenie do składania ofert w wersji elektronicznej.

Jak to wygląda w praktyce:

  • Każdorazowo otrzymają Państwo w mailu od prowadzącego postępowanie link, który „przeniesie” bezpośrednio do postępowania,
  • Na stronie postępowania będzie Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz ewentualnie dodatkowe informacje (rysunek techniczny, wymagania dot. certyfikatów, itp.),
  • Państwo podajecie przy danej pozycji zamówienia propozycję swojej ceny i/lub inne parametry handlowe i techniczne oferty,Całość zwrotnie przesyłacie Państwo do nas klikając przycisk „Złóż ofertę” na platformie

W postępowaniach prowadzonych zgodnie z Prawem zamówień publicznych (Pzp) w zależności od rodzaju postępowania wymagane będzie podpisanie oferty elektronicznym podpisem kwalifikowanym, elektronicznym podpisem osobistym, lub podpisem zaufanym (czytaj więcej)

Dodatkowo, zawsze będą Państwo mogli monitorować nasze otwarte zapytania ofertowe na stronie https://platformazakupowa.pl .

Aby składać oferty, nie muszą Państwo jako Wykonawcy zakładać konta na https://platformazakupowa.pl/. Zachęcamy do założenia konta oraz zapisania się do naszego katalogu Wykonawców, gdyż będę Państwo mogli otrzymywać od nas dopasowane zaproszenia do prowadzonych postępowań.

Jedyny wymóg do spełnienia potrzebny z Państwa strony, by móc składać oferty,  to dostęp do Internetu oraz jednej z najpopularniejszych przeglądarek w najnowszej wersji: Mozilla Firefox, Google Chrome. Dodatkowo w zamówieniach zgodnych z Pzp w zależności od rodzaju postępowania wymagany jest ważny kwalifikowany podpis elektroniczny, elektroniczny podpis osobisty lub podpis zaufany.

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą postępowań prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta firmy Open Nexus pod nr tel. 22 101 0202 (pn-pt od 8:00 do 17:00), gdzie otrzymacie Państwo wsparcie techniczne od operatora platformy.

Jesteśmy przekonani, że ten nowy wymiar współpracy między nami, przyniesie wymierne korzyści obu stronom.

W postępowaniach prowadzonych zgodnie z Prawem zamówień publicznych (Pzp) w zależności od rodzaju postępowania wymagane będzie podpisanie oferty elektronicznym podpisem kwalifikowanym, elektronicznym podpisem osobistym lub podpisem zaufanym (czytaj więcej)

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:IT
Data utworzenia:2021-05-28
Data publikacji:2021-05-28
Osoba sporządzająca dokument:IT
Osoba wprowadzająca dokument:IT
Liczba odwiedzin:2564